;

Український єксперимент 16

фестиваль, 2016

 • Період прокату фільму:

  01.09.2016 – 21.09.2016

 • Дубляж:

  українська мова

 • Країна:

  Україна

 • Тривалість:

  1 година 25 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

“УКРАЇНСЬКИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ” – альманах короткометражних експериментальних фільмів молодих українських режисерів. Це п’ять документальних історій стосунків між людиною та сучасними містами, серед яких Київ, Лісабон, Лос-Анжелес, Піски та Бровари. Світові прем’єри фільмів відбулися на третьому фестивалі Кіно та урбаністики “86”.

 

1 вересня о 19:00 у кінотеатрі "Жовтень" відбудеться прем’єрний показ альманаху  за участі режисерів. 

Продаж квитків: https://2event.com/uk/events/716349

 

ДИВОКРАЙ 

реж. - Наталя Машарова, Анатолій Ульянов  США, 2015, 25’,

приз глядацьких симпатій національного конкурсу документального кіно фестивалю “86” “Пальма Півночі” 2016.  Сполучені Штати Америки – справжня казка. Голлівуд, лімузини, відомі актори, Бродвей. Здається, тут кожного чекає карколомна кар’єра. Серед них – безліч  українських емігрантів, які теж шукають нове життя у казці. У Дивокраї.   

 

ЦВЄТАЄВОЇ І МАЯКОВСЬКОГО 

реж. Поліна Мошенська  Україна, 2016, 27′,

Гран-Прі “Пальми Півночі”  Яка відстань між Цвєтаєвою та Маяковським? Київська Троєщина знає усі цеглинки від незграбного 1918-ого й до 2016-ого. Поетична оповідь дивних стосунків – вулиці та проспекту, кінематографу та людини. 

 

ПЕРЕМИР’Я 

реж. Валерій Пузік  Україна, 2015, 11’,

спеціальна відзнака “Пальми Півночі”  15 лютого 2015 року – день перемир’я. Ніякої стрілянини, тільки затишок та спокій. Довіра, надія, любов. Політики домовились. «Про що?» - питає гуркіт градів у Пісках. «Про що?»- питають ненаситні кулеметні черги. 

 

70 ВУЛИЦЬ 

реж.  Макс Лижов  Бровари, 7’,

учасник MyStreetFilmsUkraine, учасник національного конкурсу ОМКФ 2016  Декомунізація йде містами та селами, вулицями та проспектами, будинками та квартирами. Та чи здатен статичний процес зміни табличок декомунізувати піонерів, комсомольців, партійних діячів чи комуністів? Адже у Броварах кожен третій ще живе в Радянському Союзі. Та чи лише у Броварах?     

 

РОЖЕВА МАПА 

реж. Ель Парвулеско 15’,

«Рожева мапа» – один із найамбітніших проектів в історії колоніальних воєн… а також назва майбутньої кав’ярні мого випадкового гіда у столиці однієї колишньої імперії. Чи було це місто колись моїм? Я вже не пам’ятаю. Можливо, це місто Улісса.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...