;

Валеріан та місто тисячі планет 12

фантастика, бойовик, пригоди, 2017

 • Період прокату фільму:

  10.08.2017 – 06.09.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Valerian and the City of a Thousand Planets

 • Країна:

  Франція, США

 • Тривалість:

  2 години 15 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 90 гривень

 

Режисер: Люк Бессон 

Сценарист: Люк Бессон, П'єр Крістін 

Продюсер: Люк Бессон, Віржині Сілла 

Актори: Дейн ДеХаан, Кара Делевінь, Ітан Хоук, Джон Гудмен, Клайв Оуен, Ріанна, Рутгер Гауер

 

2700 рік, Валеріан і Лорелін - космічні спецагенти, які за службовим обов'язком вплуталися в підозрілу справу і стали мимовільними учасниками чи міжгалактичної змови, чи афери найхимерніших мешканців планети Альфа, де живуть тисячі мешканців різних світів з усіх куточків галактики.

 

Демонструється у 2Д та 3Д.


Цікаві факти:

- В основі фільму лежить серія французьких коміксів "Валеріан і Лорелін" (1967) П'єра Крістена.

- Люк Бессон виношував адаптацію цього коміксу протягом багатьох років і не раз називав цей проект одним із своїх найулюбленіших.

- Бессон свідомо прийняв рішення зробити екранізацію французького коміксу англійською мовою з англомовними акторами, щоб залучити якомога більше глядачів.

- "Валеріан і місто тисячі планет — друге екранне втілення цих коміксів після анімаційного серіалу 2007 року "Валеріан і Лорелін".

- Це четверта участь Рутгера Хауера в проекті за коміксами після фільмів "Бетмен: Початок" (2005), "Місто гріхів" (2005) і серіалу "Таємниці Смолвілля" (2003).

- Для Кари Делевінь і Дейна ДеХаана це друга робота в кинокоміксі. ДеХаан зіграв у картині "Нова Людина-павук: Висока напруга" (2014), а Делевінь — в "Загоні самогубців" (2016).

- На момент релізу бюджет 197 мільйонів євро зробив стрічку "Валеріан і місто тисячі планет" найдорожчою в історії французького і європейського кіно. Раніше це звання вже належало роботі Бессона "П'ятий елемент" (1997) з її 75 мільйонами, але в 2008 році пальма першості перейшла до фільму "Астерікс На Олімпійських іграх" (78 мільйонів).Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...