;

Вартові Галактики 2 12

фантастика, комедія, бойовик, 2017

 • Період прокату фільму:

  04.05.2017 – 31.05.2017

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Guardians of the Galaxy 2

 • Країна:

  США

 • Тривалість:

  2 години 15 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 100 гривень

 

 

Демонструватиметься  16.05 у 2Д  на сеансі о 10-00  у рамках проекту «0+: Кіно для батьків із малюками»

 

Режисер: Джеймс Ганн 

Актори: Кріс Претт, Зої Салдана, Карен Гіллан, Кріс Салліван, Сільвестр Сталлоне, Бредлі Купер, Елізабет Дебики, Він Дизель, Курт Расселл

 

Міжгалактичний блокбастер повертається! Цього разу банда космічних волоцюг має з’ясувати всі деталі біографії свого ватажка Зоряного Лицаря. Їхня крутість найвищого рівня - винятково сміливі, безумовно дотепні, схильні до авантюр і легкого криміналу (особливо єнот). Вони вразять вас знову у фантастичному екшні від MARVEL.

 

Демонструється у 2Д та 3Д.

 

Цікаві факти:

- Підтверджено, що батько Зіркового лорда з'явиться в цьому фільмі. Варто зазначити, що походження Зіркового лорда буде відрізнятися від версії коміксів.

- В інтерв'ю Джеймс Ганн розповів, що більшість питань, що залишилися після першої частини, знайдуть свої відповіді в цьому фільмі.

- За чутками, головним лиходієм виступить Танос.

- Це перший пронумерований фільм з кінематографічної всесвіту Marvel, що не має відношення до серії про Залізну людину.

- У першому фільмі про Вартових галактики в зборах Колекціонера можна було побачити кокон. За чутками, в ньому міститься Адам Варлок, поява якого очікується в другій частині.

- Робоча назва фільму – "3000". Це відсилання до майбутньої версії команди Вартових галактики, існуючої в 3000 році, яка стикається з нинішньою командою в багаторазових спробах зберегти природний хід історії.

- Після численних натяків на супергероя Нова пішли чутки про його ймовірну появу у другій частині, проте Джеймс Ганн спростував їх, заявивши, що не має наміру залучати цього персонажа.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...