;

Великий дружній велетень 12

фентезі, сімейний, 2016

 • Період прокату фільму:

  30.06.2016 – 27.07.2016

 • Дубляж:

  український

 • Назва мовою оригіналу:

  The BFG

 • Країна:

  США, Великобританія, Канада

 • Тривалість:

  2 години 00 хвилин

 • Ціна:

  від 40 до 80 гривень

 

Режисер: Стівен Спілберг

У ролях: Марк Райленс, Рубі Барнгілл, Пенелопа Уілтон, Джемейн Клемент, Ребекка Голл, Білл Гейдер

Таланти двох найвидатніших оповідачів – Роальда Дала та Стівена Спілберга нарешті об’єдналися, щоб дати нове життя улюбленій класиці Дала «Великий дружній велетень». Під режисурою Стівена Спілберга, “Великий Добрий Велетень” розповідає історію дружби маленької дівчинки та Велетня, який відкриває для неї світ дива та небезпечних пригод у Краю Гігантів.


Демонструється у 2Д та 3Д.


Цікаві факти:

- Стівен Спілберг намагався переконати актора Джина Вайлдера знятися у фільмі, але він відмовився. Уайлдер грав головну роль в картині "Віллі Вонка і шоколадна фабрика" (1971).

- В цілому проект розроблявся протягом 25 років.

- Музику до фільму написав Джон Вільямс, який не працював зі Стівеном Спілбергом над його минулим фільмом "Шпигунський міст" (2015). Вони не працювали разом всього тричі за 42 роки.

- "Великий і добрий велетень" (2016) — нова спільна робота режисера Стівена Спілберга та сценаристки Мелісси Метісон, які разом працювали над "Інопланетянином" (1982).

- Фільм став останнім у кар'єрі для сценаристки Мелісси Метісон. "Великий і добрий велетень" присвячений її пам'яті.

- Це друга адаптація роману Роальда Даля, за яку взялася студія Disney. Першою був фільм "Джеймс і гігантський персик" (1996).

- Фільм став першою за 17 років роботою сценариста Мелісси Метісон. До цього вона написала сценарій до картини "Кундун".

- Адам Годлі знімався у фільмі "Чарлі і шоколадна фабрика" (2005), також заснованому на романі Роальда Даля.

- Джон Медден значився режисером фільму, але вирішив сфокусуватися на картині "Готель Меріголд: Заселення триває", залишившись виконавчим продюсером "Великого і доброго велетня".

- Спочатку фільм хотіли продюсувати Френк Маршалл і Кетлін Кеннеді в 1991 для студії Paramount Pictures, а сценарій повинні були писати дружини Робін Свикорд і Ніколас Казан, в той час як головну роль готували Робіну Вільямсу.
Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...