;

Вінчестер. Будинок, збудований привидами 16

жахи, фентезі, детектив, біографія, 2018

 • Період прокату фільму:

  19.04.2018 – 09.05.2018

 • Дубляж:

  українська мова

 • Назва мовою оригіналу:

  Winchester: The House that Ghosts Built

 • Країна:

  Австралія, США

 • Тривалість:

  1 година 39 хвилин

 • Ціна:

  від 50 до 100 гривень

 

 

Сара Вінчестер, спадкоємиця знаменитої збройової компанії, живе одна в грандіозній семиповерховій будівлі, архітектура якої не піддається логіці, а коридори подібні до лабіринтів. За розпорядженням невтішної вдови особняк постійно перебудовується і нескінченно споруджуються нові стіни. Але будує вона не для себе, не для своєї племінниці або талановитого доктора Еріка Прайса, який приїхав в особняк на її запрошення. Сара будує пастку для сотень мстивих примар, і найстрашніші з них хочуть розправитися з кланом Вінчестерів.

 

Цікаві факти:

- Родовий маєток Вінчестерова дійсно існує і розташуванний у місті Сан Хосе, в Каліфорнії. Вважається, що в ньому мешкають духи убитих з рушниці Вінчестер. Сьогодні це популярне туристичне місце.
- В самому особняку Вінчестерів зйомки майже не відбувалися, оскільки його приміщення надзвичайно тісні.
- Сара Вінчестер будувала і перебудовувала особняк впродовж 38 років, щиро вірячи, що якщо вона зупиниться духи убитих з рушниці Вінчестер прийдуть за нею. У будинку є вікна і двері в підлозі або ведучі в нікуди, і сходи, у кінці яких тільки стеля. Також Сара була одержима числом 13.
- На одному з постерів фільму можна побачити Хелен Міррен, що сидить в кареті. Кадр є відтворенням єдиної відомої фотографії Сари Вінчестер.
- Історія Сари Вінчестер також послужила основою для фінального випуску комікса Алана Мура "Сага про болотяну тварюку" (1986)Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...