;

Все як ти захочеш 16+

фантастична комедія, 2015

 • Період прокату фільму:

  19.11.2015 – 23.12.2015

 • Дубляж:

  український

 • Назва мовою оригіналу:

  Absolutely Anything

 • Країна:

  Великобританія

 • Тривалість:

  1 година 25 хвилин

 • Ціна:

  від 30 до 80 гривень

Режисер: Террі Джонс   

В ролях: Саймон Пегг, Кейт Бекінсейл, Роб Ріггл, Террі Гілліам

 

Інопланетяни, які, мандруючи від планети до планети, вивчають різноманітних живих істот, дісталися до Землі. Але їх поїздки мають певні особливості. Приміром, якщо жителі планети за критеріями інопланетян здадуться гідними, то вони із задоволенням заводять дружбу. Але якщо ні - знищують всю планету. У інопланетян є свій спосіб дізнатися це: наділити одного представника роду необмеженою здатністю робити все, що тільки заманеться. На Землі такою людиною виявився Ніл Кларк, вчитель дітей з особливими потребами. Крім того, він закоханий у свою сусідку, але сміливості не вистачає заговорити. І ось, Ніл може робити все, що захоче.

 

Режисером фільму "Все як ти захочеш" виступив один із членів Монті Пайтона - Террі Джонс. Він брав участь як в постановках фільмів комедійної групи, так і знімав свої проекти: "Ерік Вікінг" з Тімом Роббінсоном, "Вітер у вербах" та ін. Це стала перша робота Террі Джонса як режисера за 19 років.

 

Террі Джонс сказав в інтерв'ю, що на ідею "Все як ти захочеш" його наштовхнула оповідання Герберта Уеллса "Людина, яка могла творити чудеса". У цій гумористичній історії звичайний громадянин раптово отримує необмежену владу.

 

Головну музичну тему картини виконала відома австралійська виконавиця Кайлі Міноуг.Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...