;

Запалюючи зірки 16+

байопік, 2014

 • Період прокату фільму:

  24.12.2015 – 27.01.2016

 • Дубляж:

  англійська мова із українськими субтитрами

 • Назва мовою оригіналу:

  Set Fire to the Stars

 • Країна:

  Великобританія

 • Тривалість:

  1 година 37 хвилин

 • Ціна:

  від 30 до 80 гривень

Режисер: Енді Годдар 

Актори: Елайджа Вуд, Селін Джонс, Келлі Райллі, Стівен Макінтош

 

«Запалюючи зірки» – стрічка за мотивами біографії валлійського поета, драматурга і письменника Ділана Томаса. Він уславився своїм складним характером і непростими стосунками з алкоголем. Томаса вважають одним із найзначніших авторів ХХ століття, чия творчість донині стає предметом аналізу й натхнення. Приміром, його вірш «Не йди покірливо в пітьму ...» рефреном звучить в «Інтерстелларі» Крістофера Нолана. Фільм розповідає про дружбу Томаса із шанувальником, поетом Джоном Брінненном, який організував йому турне Америкою.

______


Дія відбувається в далеких п'ятдесятих роках минулого століття в Нью-Йорку. Джон запрошує свого старого знайомого Ділана на літературні вечори, а також на проведення лекцій, присвячених літературі. Кожен з них сприймає світ по-своєму. Джон, молодий чоловік, який хоче і намагається в цьому житті чогось досягти. Для цього він прикладаємо багато зусиль і старань. Він вже встиг досягти певного рівня в суспільстві. Зустрів кохану дівчину. Цей стиль життя його цілком влаштовує.

Ділан, за віком трохи старше Джона. Але за способом життя цього не скажеш. Томас любить вільне і безтурботне життя. Часто поводить час в барах, любить випити і побешкетувати. Він до життя ставиться набагато простіше свого друга. Через що і виникають часті розбіжності між ними. Але за легковажним способом життя він приховує самотню людину. Як будуть розвиватися відносини між абсолютно різними людьми, і чи зможуть вони прийти до спільної згоди? Чи зміниться життя Ділана?Новини від KINOafisha.ua

Загрузка...