УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні

1 год 38 хв.

16+

Сеанси

  Усі формати
  • Усі формати
  Альфа
  16+
  Документальний
  Драма

  Про фільм

  • Вік:

   16+

  • Дата виходу:

   11.04.2019

  • Мова:

   Українська мова, Російська мова із українськими субтитрами

  • Жанр:

   Документальний, Драма

  • Тривалість:

   1:38

  КРАСИВІ ДВАДЦЯТИЛІТНІ – збірка найкращого українського короткометражного кіно 2018 року, відзначеного нагородами престижних українських та міжнародних фестивалів. Усі автори – молоді амбітні режисер(к)и, які задають нові тренди в українському сучасному кіно та змінюють його сприйняття у світі. До альманаху увійшли топові стрічки ключових жанрів – комедії, трагікомедії, драми, анімації, документального кіно, які об’єднав мотив персональних дилем «маленької людини». Як і в однойменному культовому романі польського письменника Марека Гласка, Красиві двадцятилітні «Української нової хвилі» опиняються у вихорі буремних часів, які стають тлом для прийняття складних рішень та відповідальності у невідворотному процесі дорослішання.

   

  «Штангіст»

  Жанр:  спортивна драма, 30 хв.

  Режисер - Дмитро СУХОЛИТКИЙ-СОБЧУК

  Важкоатлет Петро готується до відповідальних змагань. Перед турніром Петро дізнається трагічну новину, важкий вибір лягає на його плечі. Петро бореться з внутрішніми переживаннями, які роблять з нього більше аніж «механічний шматок м’яса».  Стрічка відзначена Гран-Прі Варшавського Міжнародного фестивалю та отримала кваліфікацію на Оскар 2020 року.

   

  «MIA Donna»

  Жанр:  трагікомедія, 16 хв.

  Режисер - Павло ОСТРІКОВ

  Фантастична історія з буденного життя 46-річної Оксани, яке змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може повернути його назад. Оксана чіпляється за старе життя, проте проблема виявилась серйознішою, ніж їй здавалось.

   

  «В радості і тільки в радості»

  Жанр:  драма 27 хв.

  Режисерка - Марина РОЩИНА

  Історія про материнство та виклики, які постають перед жінкою. Молода одинока матір закохується в хлопця, але не наважується розповісти, що у неї є син. Стосунки стрімко розвиваються, і зізнатися стає все важче. Перед нею постає вибір між особистим життям і відповідальністю перед дитиною.

   

  «Про Марка Львовича Тюльпанова, який розмовляв із квітами»

  Жанр:  анімаційний, 15 хв.

  Режисерка - Дана КАВЕЛІНА

  Анімаційний світ Дани Кавеліної наповнений сюрреалістичними образами, що підіймають гостросоціальну проблематику. Авторка не намагається втекти в світ фантазій, а навпаки – з допомогою виражальних засобів анімації виявляє і підкреслює проблеми людей під час війни.

   

  «Діорама»

  Жанр:  документальний, 8 хв.  

  Режисерка - Зоя ЛАКТІОНОВА

  Життя тече своєю буденною реальністю, але раптом щось невловиме змінює його хід. Все, що залишається — це занурюватись у спогади, в яких все зберігається недоторканно, наче в музеї.  Маріуполь – курортне місто. Море – радість купання та відпочинок. Та раптом, в цю картину, яка була незмінною багато років, втручається війна.

  Дивіться також