Кінотеатр Жовтень

УКРАЇНСЬКА НОВА ХВИЛЯ: Красиві двадцятилітні

1 год 38 хв.

16+

Альфа
16+
Документальний
Драма

Про фільм

 • Вік:

  16+

 • Дата виходу:

  11.04.2019

 • Мова:

  Українська мова, Російська мова із українськими субтитрами

 • Жанр:

  Документальний, Драма

 • Тривалість:

  1:38

КРАСИВІ ДВАДЦЯТИЛІТНІ – збірка найкращого українського короткометражного кіно 2018 року, відзначеного нагородами престижних українських та міжнародних фестивалів. Усі автори – молоді амбітні режисер(к)и, які задають нові тренди в українському сучасному кіно та змінюють його сприйняття у світі. До альманаху увійшли топові стрічки ключових жанрів – комедії, трагікомедії, драми, анімації, документального кіно, які об’єднав мотив персональних дилем «маленької людини». Як і в однойменному культовому романі польського письменника Марека Гласка, Красиві двадцятилітні «Української нової хвилі» опиняються у вихорі буремних часів, які стають тлом для прийняття складних рішень та відповідальності у невідворотному процесі дорослішання.

 

«Штангіст»

Жанр:  спортивна драма, 30 хв.

Режисер - Дмитро СУХОЛИТКИЙ-СОБЧУК

Важкоатлет Петро готується до відповідальних змагань. Перед турніром Петро дізнається трагічну новину, важкий вибір лягає на його плечі. Петро бореться з внутрішніми переживаннями, які роблять з нього більше аніж «механічний шматок м’яса».  Стрічка відзначена Гран-Прі Варшавського Міжнародного фестивалю та отримала кваліфікацію на Оскар 2020 року.

 

«MIA Donna»

Жанр:  трагікомедія, 16 хв.

Режисер - Павло ОСТРІКОВ

Фантастична історія з буденного життя 46-річної Оксани, яке змінюється, коли її чоловік Толік перетворюється на семирічного хлопчика. Лікарі безсилі, і ніхто не може повернути його назад. Оксана чіпляється за старе життя, проте проблема виявилась серйознішою, ніж їй здавалось.

 

«В радості і тільки в радості»

Жанр:  драма 27 хв.

Режисерка - Марина РОЩИНА

Історія про материнство та виклики, які постають перед жінкою. Молода одинока матір закохується в хлопця, але не наважується розповісти, що у неї є син. Стосунки стрімко розвиваються, і зізнатися стає все важче. Перед нею постає вибір між особистим життям і відповідальністю перед дитиною.

 

«Про Марка Львовича Тюльпанова, який розмовляв із квітами»

Жанр:  анімаційний, 15 хв.

Режисерка - Дана КАВЕЛІНА

Анімаційний світ Дани Кавеліної наповнений сюрреалістичними образами, що підіймають гостросоціальну проблематику. Авторка не намагається втекти в світ фантазій, а навпаки – з допомогою виражальних засобів анімації виявляє і підкреслює проблеми людей під час війни.

 

«Діорама»

Жанр:  документальний, 8 хв.  

Режисерка - Зоя ЛАКТІОНОВА

Життя тече своєю буденною реальністю, але раптом щось невловиме змінює його хід. Все, що залишається — це занурюватись у спогади, в яких все зберігається недоторканно, наче в музеї.  Маріуполь – курортне місто. Море – радість купання та відпочинок. Та раптом, в цю картину, яка була незмінною багато років, втручається війна.