OSCAR SHORTS 2019 ANIMATION

1 год 15 хв.

16+

Альфа
16+
Анімація

Про фільм

 • Вік:

  16+

 • Дата виходу:

  07.11.2019

 • Мова:

  Українська мова

 • Жанр:

  Анімація

 • Тривалість:

  1:15

У програмі лауреати та номінанти на найпрестижнішу кінонагороду світу: зворушливі, смішні та дивовижно красиві анімаційні фільми, які варто побачити кожному.  На Вас чекають історії про кохання та сімейні цінності, про надію та розчарування, про вміння пробачати та відпускати. 

Приходьте та відкривайте серце прекрасному. «Поведінка тварин»

Канада, 2018, 14 хв. 

Режисери: Девід Файн, Елісон Сноуден 

Група тварин щотижня зустрічається на груповому сеансі психотерапії. Вони обговорюють проблеми, що не дають змоги реалізуватися у соціальному та особистому житті: переїдання, нав’язливі ідеї, агресія..

 

«Бао»

Канада, США, 2018, 8 хв. 

Режисер:  Доме Ши

Жінка, що страждає на синдром порожнього гнізда, отримує ще один шанс на виявлення своєї материнської любові, коли один зі зліплених нею хінкалі раптом оживає. 

 

«Пізно ввечері»

Ірландія, 2017, 9 хв. 

Режисерка: Луїза Бенгалл 

Літня жінка постійно повертається до старих спогадів. Вона існує між двома станами: минулим та теперішнім. 

 

«Один маленький крок»

США, Китай, 2018, 11 хв.

Режисери: Ендрю Чесворт, Боббі Понтільяс 

Луна - енергійна дитина, що мріє стати космонавтом.     З тих пір, як вона побачила запуск ракети в космос по телевізору, вона сміливо крокує до зірок. А на шляху до них її за руку тримає найрідніша людина.

 

«Вихідні»

США, 2017, 15 хв. 

Режисерка: Тревор Хіменес 

Історія маленького хлопчика, який постійно розривається між своїми нещодавно розведеними батьками. Сюрреалістичні моменти переплітаються з домашніми реаліями родини, що розпалась. 

 

«Коробка бажань»

США, 2017,   6 хв.

Режисери: Венлі Чжан, Нан Лі,

Пірат знаходить скриню зі скарбами і приносить її на свій корабель. Відкривши скриню, він виявляє, що всередині набагато більше, ніж здається на перший погляд.

 

«Цвірінь-цвірінь»   


Росія, Швейцарія, 2018, 12 хв.
Режисерка:  Жанна Бекмамбетова
Наше життя схоже на ходіння по канату. Коли ми налякані або загублені, ми втрачаємо рівновагу. Коли ми щасливі і схвильовані, ми забуваємо, що йдемо по мотузці. І навіть можемо літати!