Кінотеатр Жовтень

Кінофестиваль «Молодість» 2022

0

16+

Альфа
16+
Мистецтво
Арт-хаус
Комедія
Драма

Про фільм

  • Вік:

    16+

  • Дата виходу:

    01.12.2022

  • Жанр:

    Мистецтво, Арт-хаус, Комедія, Драма

  • 0
 

З 1 по 7 грудня 2022 РОКУ в кінотеатрі  «Жовтень» проходитиме 51-Й КМКФ «МОЛОДІСТЬ».


Попри повномасштабну агресію Росії, сигнали повітряних тривог та перебої з електропостачанням, фестиваль з найдавнішою в історії України кінотрадицією проведуть в офлайн-форматі. Команді фестивалю вдалося зберегти чи не всі основні програми — з традиційним поділом на конкурсні та позаконкурсні. Міжнародна конкурсна програма буде представлена студентськими, короткометражними та дебютними повнометражними фільмами, а в національному конкурсі глядачів, як і зазвичай, очікує добірка українських короткометражних стрічок. Прикметною рисою цьогорічного міжнародного конкурсу в секції повнометражних фільмів є те, що за перемогу в ньому змагатимуться аж чотири українських стрічки.


Конкурсні покази доповнюються розмаїттям позаконкурсних програм. Тут і українські короткометражні стрічки, що увійшли в окрему позаконкурсну секцію, — так і прем'єри українських повнометражних картин. Без змін залишився і традиційний глядацький хіт — «Скандинавська панорама». Ба більше: занурення в атмосферу похмурих фільмів з «Midnight special» дозволить зімітувати призабутий у часи комендантської години глядацький досвід пізніх переглядів.  Кіно на тематику ЛГБТК+ в секції «Sunny Bunny» цьогоріч пройде на позаконкурсних засадах. Охочим переосмислити класику пропонується програма «100: Століття», а поціновувачам експериментального пошуку — «4MA: FORMA». Ну і як без програми «Фестиваль фестивалів», яка дасть розуміння світового фестивального контексту через перегляд робіт, що їх зняли найсильніші майстри сучасності.


Цього року загальна кількість фільмів буде меншою, ніж на минулорічній ювілейній 50-й «Молодості»: у програмі 51-го КМКФ «Молодість» глядачі зможуть подивитися понад 60 стрічок.


Ознайомитися з програмою та придбати квитки ви можете на сайті   https://molodist.com/

#molodist51

Дивіться також