Програма 18+

1 год 17 хв.

18+

Альфа
18+
Мелодрама
Арт-хаус
Анімація
Драма
Комедія

Про фільм

 • Вік:

  18+

 • Дата виходу:

  03.09.2020

 • Жанр:

  Мелодрама, Арт-хаус, Анімація, Драма, Комедія

 • Тривалість:

  1:17

 • Виробництво:

  США

У програмі з гучною назвою «18+» зібрано фільми,  що зачіпають інтимну сторону нашого життя та приватну тему людських відносин з різних сторін.-1- F * CK / С * КС

Реж. Денні Морган, Великобританія, 10 хв.

Після народження малюка молода пара намагається налагодити своє сексуальне життя.

 

-2- Animals / Тварини

Реж. ТьюСангард, Данія, 6 хв.

Короткометражний мультфільм про групу людей, яка застрягла в вагоні метро. Нормальний день перетворюється на справжнє пекло, і пасажири сходять з розуму, гнані бажанням покинути вагон.

 

-3.- Lolz-Ita / Лолз-Іта

Реж. Кеті Боланд, Канада, 11 хв.

Рутина малого, нудного містечка, в якому живе головна героїня фільму, здається їй страшенно сірою в порівнянні із її популярністю в соціальних мережах, адже вона - справжня зірка Instagram. Але що важливіше, віртуальне життя, повна фальші і облуди, або те невелике, що є у тебе в реальності?

 

-4- Chocolate Heart / Шоколадне Серце

Реж. ХаррісонАткінс, США, 7 хв.

Оуен ніколи не торкався теми сексу і відносин в розмові з батьками. Тим більше - після того, як вони перетворилися в кішок. Але сьогодні, за допомогою сусідської дівчини, Оуен дізнається про секс все і навіть більше.

 

-5- Bad Day At The Office / Поганий день в офісі

Реж. Нік Скотт, Великобританія, 10 хв.

Фільм розповідає про звичайний день в звичайному британському офісі. Правда, в цю повсякденну рутину співробітників входять мазохізм і знущання один над одним.

 

-6- Pretty Boy / Красунчик

Реж. Кемерон Троуер, США, 32 хв.

Батько дарує своєму синові Шону, ніч з повією на його вісімнадцятий день народження. Таким чином він повинен «вилікувати» свою ....

Дивіться також