Кінотеатр Жовтень

Оскар - Nominations

1 год 32 хв.

16+

Альфа
16+

Про фільм

 • Вік:

  16+

 • Дата виходу:

  03.02.2022

 • Мова:

  Українська мова

 • Тривалість:

  1:32

 • Виробництво:

  США, Франція, Алжир.

"ОСКАР-NOMINATIONS" - п'ять найвидовищніших короткометражних фільмів.

 

Головна церемонія в світі кінематографа скасовувалася, переносилася, змінювався формат і змінювалися правила її проведення, але заповітна 92 премія "Оскар" в минулому році все-таки відбулася. Ми озираємося назад і пропонуємо глядачеві подивитися найкращі короткометражні фільми 2020 року (і не тільки!). Учасники таких гучних і престижних фестивалів світу як Sundance, Clermont Ferrand, Palm Springs і ін. І звичайно - фільм-переможець, який точно не залишить байдужим. Роздуми про світ майбутнього, драма, весела комедія - все це і багато іншого чекає свого глядача.

 

Програма показу:

 

 1. «Біженка» / Refugee (Номінант 2020 року)

Режисер: Брандт Андерсен

Зворушлива драматична історія про лікарку з Сирії, яка намагається врятувати себе і свою дочку від жахів війни в рідній країні і місті. Їй доведеться бігти без огляду ...
Виробництво: США, 23 хв.

 

 1. «Світ завтрашнього дня» / World Of Tomorrow (Номінант 2016 року)

Режисер: Дон Хертцфельдт

Як часто ми уявляємо собі, що буде з нашим світом в майбутньому? Це питання хвилює багато умів ось уже кілька поколінь, і Дон Хертцфельдт пропонує глядачам поглянути на його думки на цю тему. В його світі залишилися тільки нескінченні клони. А чи є щось ще - дізнаєтеся самі.

Виробництво: США, 17 хв.

 

 1. «Маленькі ручки» / Little Hands  (Номінант 2020 року)

Режисер: Ремі Алльер

На що готова піти людина для досягнення своїх цілей в хвилини відчаю? Чи є межа жорстокості і де межа безумства і людяності?  Бруно, працівник заводу, що закривається, стикається з подібною дилемою і знаходить в собі сили відключити совість і викрасти дворічного сина директора компанії, щоб вести з ним переговори на своїх умовах.

Виробництво: Франція, 15 хв.

 

 1. «Футбольний клуб Нефта» / Nefta Football Club  (Номінант 2020 року)

Режисер: Ів Піа

У маленькому селі Тунісу звичайні діти грають в футбол, сперечаються між собою і живуть розміреним життям. Звичний уклад життя змінюється, коли Абдалла і Мухаммед, юні хлопчаки, знаходять на кордоні віслюка в навушниках і з якимось дивним білим порошком в багажі.

Виробництво: Алжир, Франція, Туніс, 17 хв.,

 

 1. Сусідські вікна / The Neighbors 'Window (Переможець 2020 року)

Режисер: Маршалл Каррі

Трава зеленіша у сусідів в саду. Тому життя безтурботної двадцятирічної пари, яка оселилася навпроти, здається головній героїні ідеальним: в них є увага один до одного, нескінченна пристрасть і любов. Але час йде, і життя улюблених сусідів вже не здається таким райдужним.

Виробництво: США, 21 хв.