Кінотеатр Жовтень

Помста

2 год 0 хв.

16+

Альфа
16+
Драма
Трилер

Про фільм

 • Вік:

  16+

 • Оригінальна назва:

  In a Better World

 • Режисер:

  Сюзанна Бір

 • Дата виходу:

  03.02.2022

 • Мова:

  українська мова

 • Жанр:

  Драма, Трилер

 • Тривалість:

  2:00

 • Виробництво:

  Данія, Швеція

 • У головних ролях:

  Мікаел Персбрандт, Трін Дюрхольм, Ульріх Томсен, Маркус Рюгорд, Вілльям Йенко Нільсен, Уіл Джонсон, Едді Кімані, Емілі Мулайя

Кіно Данії в сегменті Фестивального кіно є одним із лідерів світового кінематографу.
Вже навіть складно згадати Міжнародний престижний кінофорум, на якому б не було серед номінантів або ж переможців данських стрічок, а імена та прізвища Томаса Вінтерберґа, Сюзанни Бір, Ларса Фон Трієра, Мадса Мікельсена, Алісії Вікандер стали такими ж знайомими, як і Голлівудських зірок.

І все, завдяки модним сучасним тенденціям у данському кінематографі, що головним у процесі кіновиробництва визначають повне та всебічне відтворення образів кіногероїв та реальний і правдивий, але непередбачуваний сюжет.

Саме довершені психологічні портрети героїв картин, їх мотивація до тих чи інших дій, майстерно зображені данськими кінематографістами додають їх фільмам особливого шарму та вишуканості, роблять картини впізнаваними та рейтинговими.

До програми фестивалю «Danish Triumf. Кращі фільми сучасної Данії»  увійшло 5 різножанрових фільмів, що здобували перемоги та нагороди найпрестижніших міжнародних кінофорумів - загалом вони мають 402 відзнаки! Серед них - нагороди та номінації «Оскар», перемоги та номінації Канського та Берлінського Фестивалів, відзнаки Золотого глобуса.

 

 

Сорокарічний Антон повертається в рідну Данію після тривалої роботи в африканському таборі для біженців. Довгі роки серед чужого горя навчили чоловіка не відповідати насильством на насильство. Навіть коли місцевий автомеханік б'є Антона, той стримує гнів. Здається, що конфлікт вичерпано, та його син Еліас разом зі своїм другом Крістіаном вирішують помститися за батька.

 

13 перемог та 24 номінації на престижних міжнародних кінофестивалях.

Academy Awards, USA - 2011 - Кращий фільм

European Film Awards - 2011 - Кращий режисер

Golden Globes, Italy - 2011 - Кращий фільм

Rome Film Fest - 2010 - Кращий режисер