Кінотеатр Жовтень

Сад Фінці-Контіні

1 год 38 хв.

16+

Альфа
16+
Драма
Історичний

Про фільм

 • Вік:

  16+

 • Оригінальна назва:

  Il Giardino dei Finzi Contini

 • Режисер:

  Вітторіо Де Сіка

 • Дата виходу:

  27.01.2022

 • Мова:

  італійська з англійськими та українськими субтитрами

 • Жанр:

  Драма, Історичний

 • Тривалість:

  1:38

 • Виробництво:

  Італія, Західна Німеччина

 • У головних ролях:

  Домінік Санда, Ліно Каполіккіо, Гельмут Берґер, Фабіо Тесті

 

Кінець 1930-х років, Феррара, Північна Італія. Уряд Муссоліні ухвалює закони, які значно утискають права євреїв, і це стає величезним ударом по цьому народові. Однак у кожного закону є винятки, він діє не однаково на всіх: тих євреїв, які змогли заплатити за свою свободу, підтримуючи фашистську армію, він торкнеться набагато менше, а всі страждання знову припадають на долю бідних людей. За єврейським народом починається справжнє полювання, ці люди вимушені ховатися, їм заборонене усе людське, не кажучи вже про любов і щастя. Багата і аристократична єврейська сім'я Фінці-Контіні впевнена, що ці процеси і закони її не торкнуться. Діти хазяїв, донька Міколь і син Альберто, так само продовжують розважатися, влаштовують вечірки та грають у теніс. На одну з таких зустрічей запрошується бідний єврейський хлопець Джорджо разом зі своїм другом. Він таємно закоханий у доньку хазяїв і намагається до неї залицятися, але вона, знаючи про його почуття, виявляє хлопцю свою зневагу. Вибираючи замість Джорджо його друга Бруно, молода дівчина водночас все ще відмовляється вірити в небезпеку, що насувається, і можливість війни, продовжуючи жити за своїми бажаннями.

 

Фільм здобув Золотого ведмедя 21-го Берлінського міжнародного кінофестивалю, премію «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою, «Давид ді Донателло» та низку інших престижних фестивальних та професійних кінонагород.

 

18:40 – офіційна частина

19:00 – До Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту за ініціативи Італійського Інституту Культури у Києві був створений відео-концерт за участі відомих музикантів Габріелє Коен (саксофон сопрано / кларнет), П’єтро Луссу (фортепіано) та співачки Барбари Ерамо. У програмі відео-концерту: традиційна єврейська музика від New Age Production, подорож клезмерською музикою та піснями на ідиші, що люблять у всьому світі. Це пісні, написані легендарними композиторами та поетами єврейського походження, як Шолом Секунда, Марк Варшавський, Мордехай Гебіртіг , Шмерке Качергінський та Абрам Ґольдфаден (Аврахам Ґольденфоден) .

19:50 – показ фільму «Сад Фінці-Контіні»

 

Показ відбувається як подія, присвячена вшануванню Міжнародного Дня Пам’яті Жертв Голокосту  за підтримки Посольства Італійської Республіки в Києві та Італійського інституту культури в Україні.  Організовано КМКФ “Молодість”.