Кінотеатр Жовтень

Моя країна - Україна (14-26 серія)

0 хв.

0+

Альфа
0+
Анімація

Про фільм

 • Вік:

  0+

 • Дата виходу:

  17.08.2022

 • Мова:

  українська мова

 • Жанр:

  Анімація

 • Тривалість:

  1:00

 

17 серпня запрошуємо на два благодійні сеанси анімаційного серіалу для всієї родини «Моя країна - Україна» (продовження, серії з 14-26)!  В рамках другої частини показу волонтери проведуть майстер клас з плетіння українських оберегів.

 

Це краєзнавчий, пізнавальний, патріотичний анімаційний серіал. Кінопроект містить в собі краєзнавчий, історичний та культурологічний матеріали. Кожна серія, то подорож Україною з легендами та історією рідного краю.

Фільми цього серіалу формують національну свідомість, гордість за свою країну, допомагають виховувати майбутнє покоління українців.

 

 Цей показ відбувається в рамках проєкту «Колискова КіноКраїна», який створено  Благодійним фондом Св. Миколая, кінокомпанією BIG HAND FILMS та кінотеатром «Жовтень»  на підтримку дітей України. Кінопокази  проходить в межах Всесвітнього кіномарафону на підтримку України – #CinemAid_Ukraine_Charity_Film_Marathon
Мета благодійного марафону -  адресна допомога постраждалим дітям України.
Захід проводиться за підтримки ДержКіно України, Українського культурного фонду та Дивись українське.
▪️ Відвідування сеансу можливе за умови обов'язкового бронювання квитків на сайті кінотеатру(по 0 грн)
▪️ У разі виникнення непередбачуваних обставин через які ви не можете  відвідати показ, просимо, зробити повернення квитків на сайті кінотеатру.